NIVEA MEN Total Relax - Żel pod prysznic 3 w 1, 250 ml

Praktyczne oczyszczanie 3 w 1 dla zadbanego wyglądu skóry

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(51,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z olejkiem lawendowym i zapachem drzewa cedrowego
  • Do ciała, twarzy i włosów

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

NIVEA MEN Total Relax - Żel pod prysznic 3 w 1, 250 ml 12,99 zł (51,96 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 42,98 zł
Opis

MEN Total Relax - Żel pod prysznic 3 w 1 od NIVEA zapewnia praktyczne oczyszczanie ciała, twarzy i włosów przy wszystkich typach skóry. Formuła o neutralnym dla skóry pH z olejkiem lawendowym i zapachem drzewa cedrowego pozostawia przyjemne i zadbane odczucie skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wszechstronne zastosowanie: Nadaje się do codziennego stosowania na ciało, twarz i włosy.
  • Wybrana formuła: Wzbogacona olejkiem lawendowym i zapachem drzewa cedrowego.
  • Łatwa aplikacja: Łatwo rozprowadza się na wilgotnej skórze i włosach oraz dokładnie spłukuje.

Nr art.: MUE-986500100084
Zawartość: 250 ml
EAN: 4006000235479
Numer producenta: 986500100084
Marki: NIVEA
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Niemcy, www.beiersdorf.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla NIVEA MEN Total Relax - Żel pod prysznic 3 w 1

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder