NIVEA Chusteczki micelarne 3 w 1 do wszystkich typów skóry, 25 szt.

Proste i delikatne oczyszczanie twarzy w podróży

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(0,56 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 szt.

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z technologią micelarną
  • Usuwa wodoodporny makijaż

Kupowane często z NIVEA Płyn Micelarny Skin Glow +5% Serum, 400 ml

NIVEA Chusteczki micelarne 3 w 1 do wszystkich typów skóry, 25 szt. 13,99 zł (0,56 zł / szt.)
NIVEA Płyn Micelarny Skin Glow +5% Serum, 400 ml 27,99 zł (69,98 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Chusteczki micelarne 3 w 1 do wszystkich typów skóry od NIVEA umożliwiają szybkie i wygodne oczyszczanie twarzy oraz nadają się do każdego typu skóry. Delikatnie usuwają niedoskonałości i wodoodporny makijaż, pozostawiając przyjemne odczucie skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatna technologia micelarna: Łagodnie oczyszcza skórę bez podrażniania.
  • Dokładne oczyszczanie: Usuwa makijaż, makijaż wodoodporny i zanieczyszczenia z twarzy, oczu oraz ust.
  • Praktyczne działanie 3 w 1: Łączy trzy ważne funkcje w jednym kroku.
  • Idealne w podróży: Zamykane opakowanie doskonale sprawdza się poza domem i podczas wyjazdów.

Nr art.: MUE-89252-01080-80
Zawartość: 25 szt.
EAN: 4006000181264
Numer producenta: 89252-01080-80
Marki: NIVEA
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Niemcy, www.beiersdorf.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla NIVEA Chusteczki micelarne 3 w 1 do wszystkich typów skóry

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder