Neutrogena Hydro Boost - zestaw do pielęgnacji twarzy na dzień i noc, 100 ml

Zestaw do pielęgnacji twarzy na dzień i na noc

Nowość w sklepie!

92,00 zł

(920,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej pielęgnacji twarzy
  • Zawiera krem na dzień i krem na noc
  • Z kwasem hialuronowym, bez substancji zapachowych

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Neutrogena Hydro Boost - zestaw do pielęgnacji twarzy na dzień i noc, 100 ml 92,00 zł (920,00 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 106,99 zł
Opis

Hydro Boost - zestaw do pielęgnacji twarzy na dzień i noc marki Neutrogena zapewnia dopasowaną rutynę pielęgnacyjną. Zestaw zawiera krem Aqua do stosowania rano oraz krem na noc przeznaczony do pielęgnacji przed snem.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Kompletna rutyna pielęgnacyjna: Zawiera krem do stosowania rano oraz krem do stosowania wieczorem.
  • Krem na dzień: Formuła z kompleksem żelu hialuronowego i roślinną trehalozą, bez substancji zapachowych.
  • Krem na noc: Ma samowygładzającą konsystencję Memory-Gel z kwasem hialuronowym i roślinną trehalozą.

Sposób użycia: Stosować codziennie na twarz i szyję; krem na dzień nakładać rano, a krem na noc przed snem.


Nr art.: MUE-90220
Zawartość: 100 ml
EAN: 3574661687667
Numer producenta: 90220
Marki: Neutrogena
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Alanine, Maltose, Glycine, Allantoin, Lysine Hci, Arginin, Serin, Proline, Threonine, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Ceramide Np, Tropolone, Sodium Hyaluronate, 1.2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Trehalose, Betaine, Urea, Fructose, Glucose, Pca, Sodium Pca, Glutamic Acid, Sodium Lactate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Dimethicone, Sodium Chloride, Polyacrylate Crosspolymer-6, C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, T-Butyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E)

Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Caprylyl Glycol, Arginin, Carnosine, Alanine, Serin, Threonine, Lysine Hci, Tropolone, Proline, Maltose, Allantoin, Glycine, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, 1.2-Hexanediol, Fructose, Urea, Betaine, Glucose, Trehalose, Glutamic Acid, Pca, Sodium Pca, Sodium Lactate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Dimethicone, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Chloride, T-Butyl Alcohol, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Tocopherol (Vitamin E), Parfum

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Neutrogena Hydro Boost - zestaw do pielęgnacji twarzy na dzień i noc