Neutrogena Formuła Norweska - szybko wchłaniający się krem do stóp, 100 ml

Nawilżająca pielęgnacja dla miękkiej i komfortowej skóry

Nowość w sklepie!

29,99 zł

(299,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do stóp o skórze normalnej i suchej
  • Wchłania się natychmiast bez tłustej warstwy
  • Z 15% gliceryny i witaminą E

Kupowane często z Neutrogena Bogaty krem do stóp Formuła Norweska, 100 ml

Neutrogena Formuła Norweska - szybko wchłaniający się krem do stóp, 100 ml 29,99 zł (299,90 zł / l)
Neutrogena Bogaty krem do stóp Formuła Norweska, 100 ml 25,99 zł (259,90 zł / l)
Cena całkowita: 55,98 zł
Opis

Formuła Norweska - szybko wchłaniający się krem do stóp marki Neutrogena to nawilżający kosmetyk do stóp o skórze normalnej i suchej. Pozostawia skórę miękką i komfortową, bez tłustej warstwy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Szybkie wchłanianie: Wchłania się natychmiast po aplikacji i nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 15% gliceryny i witaminę E oraz bazuje na Formule Norweskiej.
  • Łatwa aplikacja: Lekka konsystencja ułatwia nakładanie i rozprowadzanie podczas codziennej pielęgnacji.

Nr art.: MUE-904669
Zawartość: 100 ml
EAN: 3574661795669
Numer producenta: 904669
Marki: Neutrogena
Rodzaj skóry: skóra normalna, skóra sucha
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste stopy i pozostaw do wchłonięcia.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Neutrogena Formuła Norweska - szybko wchłaniający się krem do stóp