Lenor Proszek do prania kolorów Amethyst & floral bouquet, 4,50 kg

Dokładne pranie i długotrwała świeżość kolorowych tkanin

Nowość w sklepie!

128,00 zł

(28,44 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4,50 kg

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do kolorowych tkanin
  • Szybko rozpuszczająca się formuła
  • Dogłębne czyszczenie nawet w zimnej wodzie

Kupowane często z Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml

Lenor Proszek do prania kolorów Amethyst & floral bouquet, 4,50 kg 128,00 zł (28,44 zł / kg)
Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml 16,99 zł (21,29 zł / l)
Cena całkowita: 144,99 zł
Opis

Proszek do prania kolorów Amethyst & floral bouquet marki Lenor został opracowany do kolorowych tkanin i zapewnia dokładne pranie. Skoncentrowana formuła pomaga dogłębnie usuwać zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy oraz pozostawia długotrwałe uczucie świeżości.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Szybko rozpuszczająca się formuła: Szybko aktywuje się w kontakcie z wodą i została opracowana tak, aby ograniczać pozostałości proszku na tkaninach.
  • Dogłębne czyszczenie w zimnej wodzie: Skutecznie pierze także w niskich temperaturach.
  • Długotrwała świeżość: Zapewnia 2 razy dłużej utrzymującą się świeżość i dodatkową ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami.
  • Do kolorowych tkanin: Formuła została dopasowana do pielęgnacji kolorowych materiałów.

Nr art.: MUE-30200523
Zawartość: 4,50 kg
EAN: 8006530200523
Numer producenta: 30200523
Marki: Lenor
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, polikarboksylany, zeolity, enzymy, zapachy, salicylan benzylu, heksylocynamal, limonen, linalol, Rose Ketones, tetrametyloacetyloktahydronaftaleny

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P312 - W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem.
  • P305+P351 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lenor Proszek do prania kolorów Amethyst & floral bouquet