Lenor Płyn do prania Spring awakening, 4,50 l

Dokładne czyszczenie i świeżość ubrań

Nowość w sklepie!

128,00 zł

(28,44 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4,50 l

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do prania w pralce i usuwania plam
  • Dogłębna czystość także w zimnej wodzie
  • Długotrwała świeżość i ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami

Kupowane często z Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml

Lenor Płyn do prania Spring awakening, 4,50 l 128,00 zł (28,44 zł / l)
Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml 16,99 zł (21,29 zł / l)
Cena całkowita: 144,99 zł
Opis

Płyn do prania Spring awakening marki Lenor zapewnia czystość ubrań i długotrwałą świeżość. Formuła dogłębnego czyszczenia skutecznie usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy oraz nadaje się do wstępnego usuwania plam.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Formuła dogłębnego czyszczenia: Usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy także podczas prania w zimnej wodzie.
  • Długotrwała świeżość: Zapewnia 3 razy dłużej utrzymującą się świeżość i dodatkową ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami.
  • Wstępne usuwanie plam: Nadaje się do bezpośredniego stosowania na plamy przed praniem.

Nr art.: MUE-30174794
Zawartość: 4,50 l
EAN: 8006530174794
Numer producenta: 30174794
Marki: Lenor
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, mydło, enzymy, rozjaśniacze optyczne, środki konserwujące, benzizotiazolinony, zapachy, salicylan benzylu, Citrus Aurantium Peel Oil, heksylocynamal, limonen, linalol, octan linalylu, tetrametyloacetyloktahydronaftaleny

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P305+P351 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.
  • P301+P312 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lenor Płyn do prania Spring awakening