Lenor Płyn do prania Sensitive, 900 ml

Dogłębne i delikatne czyszczenie prania

Nowość w sklepie!

33,99 zł

(37,77 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 900 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Opracowany z myślą o skórze wrażliwej
  • Zapach bawełny i kwiatów tiaré
  • Hipoalergiczna formuła i 0% barwników

Kupowane często z Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml

Lenor Płyn do prania Sensitive, 900 ml 33,99 zł (37,77 zł / l)
Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml 16,99 zł (21,29 zł / l)
Cena całkowita: 50,98 zł
Opis

Płyn do prania Sensitive marki Lenor został opracowany specjalnie z myślą o skórze wrażliwej i zapewnia dogłębne, a zarazem delikatne pranie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dogłębne czyszczenie: Delikatnie i dokładnie pierze ubrania.
  • Do skóry wrażliwej: Hipoalergiczna formuła bez barwników.
  • Delikatny zapach: Łączy ciepłe nuty serca z aromatem bawełny i kwiatów tiaré.
  • Wstępne usuwanie plam: Nadaje się do stosowania bezpośrednio na plamy przed praniem.

Nr art.: MUE-30174626
Zawartość: 900 ml
EAN: 8006530174626
Numer producenta: 30174626
Marki: Lenor
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, mydło, enzymy, rozjaśniacze optyczne, środki konserwujące, benzizotiazolinony, zapachy

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P305+P351 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.
  • P301+P312 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lenor Płyn do prania Sensitive

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder