LAVOZON Spray przeciwsłoneczny SPF 30, 50 ml

Natychmiastowa ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB

Nowość w sklepie!

11,99 zł

(239,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Wodoodporny i szybko się wchłania
  • Bez filtra UV oktokrylenu

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

LAVOZON Spray przeciwsłoneczny SPF 30, 50 ml 11,99 zł (239,80 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 84,99 zł
Opis

Spray przeciwsłoneczny SPF 30 marki LAVOZON zapewnia natychmiastową ochronę całego ciała przed promieniowaniem UVA i UVB i jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wysoka ochrona: Zapewnia natychmiastową ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB dzięki SPF 30.
  • Łatwa aplikacja: Praktyczna forma sprayu umożliwia łatwe i równomierne rozprowadzanie na całym ciele.
  • Wodoodporna formuła: Formuła jest wodoodporna, wchłania się po aplikacji, zawiera witaminę E i nie zawiera filtra UV oktokrylenu.

Nr art.: MUE-2020495
Zawartość: 50 ml
EAN: 2200303086024
Numer producenta: 2020495
Marki: LAVOZON
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra normalna
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Dibutyl Adipate, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dicaprylyl Ether, Potassium Cetyl Phosphate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Oryza Sativa (Rice) Bran Cera, Tocopherylacetat, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydroxyacetophenone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Helianthus Annus Seed Cera, Microcrystalline Cellulose, Parfum, Decylene Glycol, Caprylyl Glycol, Potassium Hydroxide, Disodium Phosphate, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Galactoarabinan, Cellulose Gum, Potassium Phosphate, Citral, Caprylhydroxamic Acid, Benzyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Acetyl Cedrene, Camphor, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

Ochrona przeciwsłoneczna - zastosowanie i ważne informacje
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Emil Kiessling GmbH, Obere Lerch 40, 91166 , Georgensgmünd, Niemcy, www.emil-kiessling.de/de/kiessling-cosmetics-in-motion/home

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LAVOZON Spray przeciwsłoneczny SPF 30