LAVOZON Chłodzący żel po opalaniu, 100 ml

Odświeżająca pielęgnacja po opalaniu dla komfortu skóry

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(139,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Zapach arbuza i lekka żelowa konsystencja
  • Z gliceryną i pantenolem, bez mikroplastiku

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

LAVOZON Chłodzący żel po opalaniu, 100 ml 13,99 zł (139,90 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Chłodzący żel po opalaniu marki LAVOZON pielęgnuje skórę narażoną na działanie słońca i pomaga przywrócić jej zadbany wygląd. Jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry i zmniejsza uczucie napięcia spowodowane przesuszeniem.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnująca formuła: Formuła z gliceryną i pantenolem pielęgnuje skórę po opalaniu.
  • Lekka konsystencja: Lekka, żelowa konsystencja łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
  • Świeży zapach: Pozostawia na skórze przyjemny zapach arbuza.
  • Bez mikroplastiku: Formuła nie zawiera mikroplastiku.

Nr art.: MUE-41210140
Zawartość: 100 ml
EAN: 2200304050420
Numer producenta: 41210140
Marki: LAVOZON
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LAVOZON Chłodzący żel po opalaniu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder