LAVOZON Ampułka wspomagająca opaleniznę, 30 ml

Intensywniejsza opalenizna i pielęgnacja po opalaniu

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(333,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z 5% aktywatorem opalenizny
  • Pielęgnacja po opalaniu

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

LAVOZON Ampułka wspomagająca opaleniznę, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 82,99 zł
Opis

Ampułka wspomagająca opaleniznę marki LAVOZON to serum do twarzy, szyi i dekoltu, opracowane specjalnie do stosowania po opalaniu. Formuła z 5% aktywatorem opalenizny jest odpowiednia do każdego rodzaju skóry i pomaga zintensyfikować efekt opalenizny po ekspozycji na słońce.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do każdego rodzaju skóry: Odpowiednia do potrzeb każdego typu skóry.
  • 5% aktywator opalenizny: Pomaga zintensyfikować efekt opalenizny po ekspozycji na słońce.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednia do twarzy, szyi i dekoltu.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera składniki nawilżające, takie jak aloes i hialuronian sodu.

Sposób użycia: Nałożyć na czystą i suchą skórę, a następnie delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia serum.


Nr art.: MUE-107593
Zawartość: 30 ml
EAN: 2200304270064
Numer producenta: 107593
Marki: LAVOZON
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LAVOZON Ampułka wspomagająca opaleniznę

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder