LA RIVE Fleur Antique Eau de Parfum, 90 ml

Elegancki zapach z kwiatowymi, słodkimi i drzewnymi nutami

Nowość w sklepie!

39,99 zł

(444,33 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet
  • Orientalny charakter zapachu
  • Długotrwałe doznania zapachowe

Kupowane często z LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml

LA RIVE Fleur Antique Eau de Parfum, 90 ml 39,99 zł (444,33 zł / l)
LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml 39,99 zł (533,20 zł / l)
Cena całkowita: 79,98 zł
Opis

Fleur Antique Eau de Parfum marki LA RIVE to orientalna kompozycja zapachowa dla kobiet, która łączy kwiatowe, słodkie i drzewne nuty. Zapewnia długotrwałe doznania zapachowe, a atomizer ułatwia aplikację.

Najważniejsze zalety:

  • Orientalny charakter zapachu: Łączy kwiatowe, słodkie i drzewne nuty w harmonijną kompozycję.
  • Długotrwały zapach: Jako woda perfumowana zapewnia długotrwałe doznania zapachowe.
  • Piramida zapachowa: Otwiera się nutami orchidei i jaśminu, przechodzi w fasolę tonka i brązowy cukier, a kończy się ambrą, drewnem ambrowym, piżmem i paczulą.
  • Łatwa aplikacja: Flakon jest wyposażony w praktyczny atomizer.

Nr art.: MUE-64704
Zawartość: 90 ml
EAN: 5903719647045
Numer producenta: 64704
Marki: LA RIVE
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: La Rive S.A., ul. Składowa 2-6, 86-300, Grudziądz, Polska, www.larive-parfums.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LA RIVE Fleur Antique Eau de Parfum