Jean&Len Szampon do włosów XXL - zielona herbata i limonka, 500 ml

Delikatne oczyszczanie włosów i odświeżenie skóry głowy

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(49,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów normalnych i przetłuszczających się
  • Z ekstraktem z zielonej herbaty i limonki
  • Delikatne oczyszczanie bez obciążania

Kupowane często z Jean&Len Odżywka do włosów - olej kokosowy i makadamia, 300 ml

Jean&Len Szampon do włosów XXL - zielona herbata i limonka, 500 ml 24,99 zł (49,98 zł / l)
Jean&Len Odżywka do włosów - olej kokosowy i makadamia, 300 ml 20,99 zł (69,97 zł / l)
Cena całkowita: 45,98 zł
Opis

Szampon do włosów XXL Jean&Len - zielona herbata i limonka delikatnie oczyszcza włosy normalne i szybko przetłuszczające się oraz pomaga zachować ich lekkość. Formuła oczyszcza skórę głowy i wspiera ograniczenie szybkiego przetłuszczania się włosów u nasady.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza i pielęgnuje włosy bez ich obciążania.
  • Roślinna pielęgnacja: Formuła z ekstraktem z zielonej herbaty, ekstraktem z limonki, gliceryną pochodzenia roślinnego i pantenolem.
  • Oczyszczające działanie: Odświeża skórę głowy i wspiera zachowanie jej równowagi.
  • Zadbany połysk: Nadaje włosom blask i pomaga ograniczyć szybkie przetłuszczanie się u nasady.
  • Wegańska formuła: Oparta na składnikach wegańskich.

Nr art.: MUE-2800100145
Zawartość: 500 ml
EAN: 4262401735707
Numer producenta: 2800100145
Marki: Jean&Len
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Niemcy, www.jeanlen.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Jean&Len Szampon do włosów XXL - zielona herbata i limonka