Jean&Len Rosemary Ginger - Szampon nawilżający do włosów, 300 ml

Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja dla gładkich włosów

Nowość w sklepie!

32,99 zł

(109,97 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych włosów
  • Świeży korzenny zapach
  • Bez silikonów, parabenów i olejów mineralnych

Kupowane często z Jean&Len Odżywka do włosów - olej kokosowy i makadamia, 300 ml

Jean&Len Rosemary Ginger - Szampon nawilżający do włosów, 300 ml 32,99 zł (109,97 zł / l)
Jean&Len Odżywka do włosów - olej kokosowy i makadamia, 300 ml 20,99 zł (69,97 zł / l)
Cena całkowita: 53,98 zł
Opis

Rosemary Ginger - Szampon nawilżający do włosów od Jean&Len to płynny szampon przeznaczony do suchych włosów, który delikatnie oczyszcza i pomaga pozostawić je gładkie oraz zadbane.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie włosów: Łagodnie myje suche włosy i pomaga nadać im blask oraz zadbany wygląd.
  • Świeży, korzenny zapach: Łączy nuty rozmarynu i imbiru.
  • Pielęgnujący kompleks: Formuła z gliceryną pochodzenia roślinnego, betainą, ekstraktem z czarnego owsa, pantenolem i hydrolizowanym białkiem ryżowym.
  • Bez wybranych dodatków: Bez silikonów, parabenów i oleju mineralnego.

Nr art.: MUE-2900100122
Zawartość: 300 ml
EAN: 4262401735653
Numer producenta: 2900100122
Marki: Jean&Len
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Niemcy, www.jeanlen.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Jean&Len Rosemary Ginger - Szampon nawilżający do włosów