Jean&Len Putify my hair - Szampon głęboko oczyszczający, grejpfrut, 300 ml

Dokładne oczyszczanie włosów dla uczucia świeżości i czystości

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(76,63 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów włosów
  • Z różowym grejpfrutem i spiruliną
  • Usuwa pozostałości produktów i osady

Kupowane często z Jean&Len Odżywka do włosów - olej kokosowy i makadamia, 300 ml

Jean&Len Putify my hair - Szampon głęboko oczyszczający, grejpfrut, 300 ml 22,99 zł (76,63 zł / l)
Jean&Len Odżywka do włosów - olej kokosowy i makadamia, 300 ml 20,99 zł (69,97 zł / l)
Cena całkowita: 43,98 zł
Opis

Putify my hair - Szampon głęboko oczyszczający, grejpfrut od Jean&Len to płynny szampon odpowiedni do każdego typu włosów, który dokładnie je oczyszcza. Formuła skutecznie usuwa z włosów pozostałości produktów i osady, pozostawiając je czyste i świeże.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dokładne oczyszczanie: Usuwa z włosów pozostałości produktów i osady.
  • Ochrona przed osadami z twardej wody: Pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami powodowanymi przez wodę o wysokiej zawartości wapnia.
  • Pielęgnacja ochronna: Może pomagać chronić włosy przed łamliwością.
  • Starannie dobrana formuła: Zawiera różowy grejpfrut i spirulinę.
  • Przemyślana formuła: Wegańska formuła bez silikonów i parabenów.

Nr art.: MUE-2925000024
Zawartość: 300 ml
EAN: 4262500781988
Numer producenta: 2925000024
Marki: Jean&Len
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Niemcy, www.jeanlen.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Jean&Len Putify my hair - Szampon głęboko oczyszczający, grejpfrut