House of Ida Warg Beauty Moisture Shampoo, 250 ml

Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja dla miękkich włosów

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do niesfornych i suchych włosów
  • Słodki zapach karmelu i wanilii
  • Nawilża i zmiękcza włosy

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Moisture Shampoo, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 124,00 zł
Opis

Moisture Shampoo marki House of Ida Warg Beauty to szampon do niesfornych, suchych i matowych włosów. Zmiękcza włosy i zapewnia im dodatkowe nawilżenie.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do suchych włosów: Idealny do niesfornych, suchych i matowych włosów.
  • Intensywne nawilżenie: Zmiękcza włosy i zapewnia dodatkowe nawilżenie dzięki właściwościom kokosa.
  • Przyjemny zapach: Ma słodki zapach karmelu i wanilii.
  • Wegańska formuła: Produkt jest w 100% wegański.

Nr art.: MUE-23017
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775217
Numer producenta: 23017
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy suche
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Moisture Shampoo