House of Ida Warg Beauty Moisture Serum, 100 ml

Ochrona przed puszeniem dla gładkości i blasku

Nowość w sklepie!

55,00 zł

(550,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do zniszczonych i rozdwojonych końcówek
  • Z olejem arganowym i awokado
  • Słodki zapach fudge i wanilii

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Moisture Serum, 100 ml 55,00 zł (550,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 128,00 zł
Opis

Moisture Serum marki House of Ida Warg Beauty to serum do włosów, które pomaga ograniczyć puszenie i chronić zniszczone, rozdwojone końcówki. Nadaje włosom gładkość i blask oraz pozostawia słodki zapach fudge, karmelu i wanilii.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Działanie przeciw puszeniu: Ukierunkowanie pomaga ograniczyć puszenie włosów.
  • Ochrona końcówek: Chroni zniszczone i rozdwojone końcówki.
  • Oleje roślinne: Formuła zawiera olej arganowy i olej z awokado.
  • Gładkie wykończenie: Nadaje włosom gładkość i blask.
  • Słodki zapach: Pachnie fudge, karmelem i wanilią.

Sposób użycia: Nakładać na długości wilgotnych, osuszonych ręcznikiem lub suchych włosów. Nie spłukiwać.


Nr art.: MUE-23019
Zawartość: 100 ml
EAN: 7340074775231
Numer producenta: 23019
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy suche
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Moisture Serum

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder