HIPP Miękkie pieluchy dla niemowląt Newborn rozmiar 1

Niezawodnie utrzymuje suchość – w dzień i w nocy

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Miękkie pieluchy dla dzieci Junior rozmiar 5
Miękkie pieluchy dla niemowląt Midi rozmiar 3
Miękkie pieluchy dla dzieci Maxi rozmiar 4

Opis

Dobrze dopasowana pielucha jest niezbędna dla dobrego samopoczucia noworodków! Podwójna ochrona przed przeciekaniem ze sprawdzonym wkładem chłonnym i szczelnymi mankietami na nogawkach zapewnia suchość i bezpieczeństwo w dzień i w nocy.

Niezwykle miękkie i oddychające pieluchy są idealne dla wrażliwej skóry dziecka. Innowacyjne zapięcie pozwala zapiąć pieluszkę w dowolnym miejscu. Praktyczny wskaźnik moczu skutecznie informuje o konieczności zmiany pieluszki (kolor żółty – wszystko w porządku; niebieski – czas na zmianę).

Aby od samego początku zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii, pieluchy nie zawierają wątpliwych dodatków: perfum, balsamów, chloru i naturalnego lateksu. Produkcja jest neutralna dla klimatu dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej. Celuloza w pieluchach jest pozyskiwana ze zrównoważonych źródeł (źródła z certyfikatem FSC). Nie stosuje się inżynierii genetycznej. Posiada certyfikat OEKO- TEX® Standard 100.

Pieluszki HiPP Newborn w rozmiarze 1 są odpowiednie dla niemowląt o wadze 2 - 5 kg i odzieży w rozmiarze 50 - 56. Aby zapewnić niezawodną ochronę, pielucha powinna dobrze pasować. Jeśli Twoje dziecko jest na granicy rozmiarów, zalecamy wziąć mniejszy.

Marki: HIPP
Dla kogo?: Niemowlę i małe dziecko
Rodzaj skóry: Wrażliwa skóra
Bez: Perfum
Certyfikaty: OEKO-TEX® STANDARD 100

ocen klientów po polski dla HIPP Miękkie pieluchy dla niemowląt Newborn rozmiar 1