Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon łagodzący, 250 ml

Delikatna pielęgnacja i ochrona włosów przed przesuszeniem

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(103,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchej skóry głowy i każdego rodzaju włosów
  • Delikatne oczyszczanie z aloesem i witaminą E
  • Przeciwłupieżowa formuła z ceramidami

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon łagodzący, 250 ml 25,99 zł (103,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 89,99 zł
Opis

Szampon łagodzący DERMAXPRO marki Head & Shoulders to płynny szampon przeznaczony do suchej skóry głowy i każdego rodzaju włosów. Delikatnie oczyszcza włosy i wspiera równowagę skóry głowy, zapewniając czysty i zadbany wygląd.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do suchej skóry głowy: Przy regularnym stosowaniu pomaga zapobiegać przesuszeniu i zapewnia przyjemne uczucie na skórze głowy.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera pirokton olaminy, aloes, witaminę E oraz kompleks ceramidów wspierający naturalną barierę ochronną skóry głowy.
  • Delikatne oczyszczanie: Szampon o pH przyjaznym dla skóry z technologią przeciwłupieżową nadaje się do codziennego stosowania.

Nr art.: MUE-16328661
Zawartość: 250 ml
EAN: 8700216328661
Numer producenta: 16328661
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon łagodzący