GUHL Nawilżenie i skóra głowy - szampon, 150 ml

Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja na co dzień

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych włosów i skóry głowy
  • Z gliceryną, niacynamidem i cytrusowym zapachem
  • Bez silikonów i o neutralnym pH

Kupowane często z GUHL Odżywka do włosów - głęboka odbudowa, 200 ml

GUHL Nawilżenie i skóra głowy - szampon, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
GUHL Odżywka do włosów - głęboka odbudowa, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Nawilżenie i skóra głowy - szampon marki GUHL to szampon w płynnej formie do delikatnego oczyszczania włosów i skóry głowy. Został opracowany z myślą o suchych włosach i skórze głowy oraz nadaje się do codziennego stosowania.

Najważniejsze zalety:

  • Pielęgnująca formuła: Zawiera glicerynę i niacynamid oraz ma neutralne pH i formułę bez silikonów, dzięki czemu pozostawia włosy lekkie i nieobciążone.
  • Łatwa aplikacja: Tworzy bogatą pianę i łatwo rozprowadza się na mokrych włosach.
  • Zadbane włosy: Pozostawia włosy zadbane, lśniące i otulone świeżym cytrusowym zapachem.

Nr art.: MUE-70420
Zawartość: 150 ml
EAN: 4072600704202
Numer producenta: 70420
Marki: GUHL
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GUHL IKEBANA GMBH, A KAO GROUP COMPANY, Pfungstädter Straße 98, 64297, Darmstadt, Niemcy, www.guhl.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GUHL Nawilżenie i skóra głowy - szampon