ATTITUDE Płyn do mycia naczyń Baby, bez perfum, 2 l

Płyn do mycia naczyń najmłodszych

45,78 zł 51,00 zł -10%

(22,89 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2 l

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Hipoalergiczny
  • Do butelek i smoczków
  • Bez substancji zapachowych

Kupowane często z ATTITUDE Bezzapachowy środek do czyszczenia zabawek i powierzchni dla niemowląt, 800 ml

ATTITUDE Płyn do mycia naczyń Baby, bez perfum, 2 l 45,78 zł (22,89 zł / l)
ATTITUDE Bezzapachowy środek do czyszczenia zabawek i powierzchni dla niemowląt, 800 ml 32,51 zł (40,64 zł / l)
Cena całkowita: 78,29 zł
Opis

Ten płyn do mycia naczyń jest bezzapachowy, hipoalergiczny i całkowicie biodegradowalny. Idealnie nadaje się do dokładnego czyszczenia smoczków, butelek, łyżek i talerzy.

Nr art.: XBO-AT-49129
Zawartość: 2 l
EAN: 626232491296
Numer producenta: 49129
Marki: ATTITUDE
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Skład

< 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, 5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe (sodium coco-sulfate (glukozyd laurylowy, glukozyd mirystylu, glukozyd kaprylowy/kaprynowy)), Aqua, chlorek sodu, Citric Acid, tlenek lauraminy, benzoesan sodu, glukonian sodu, sorbinian potasu, gliceryna, Camellia Sinensis Leaf Extract, wodorotlenek sodu

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P264 - Dokładnie umyć ręce po użyciu.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Francja, info@attitudeliving.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla ATTITUDE Płyn do mycia naczyń Baby, bez perfum