Savoderm med Frische - żel pod prysznic, 400 ml

Delikatne oczyszczanie ciała i uczucie świeżości każdego dnia

Nowość w sklepie!

30,99 zł

(77,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Delikatny, świeży zapach i aloes
  • Łagodne oczyszczanie z minerałami morskimi

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Savoderm med Frische - żel pod prysznic, 400 ml 30,99 zł (77,48 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 45,98 zł
Opis

med Frische - żel pod prysznic marki Savoderm jest przeznaczony do skóry wrażliwej i zapewnia delikatne oczyszczanie. Łagodna formuła odświeża skórę i idealnie nadaje się do codziennego stosowania.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Umożliwia delikatne oczyszczanie bez podrażnień.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera aloes pomagający zachować nawilżenie oraz minerały morskie wspierające pielęgnację skóry.
  • Łagodne oczyszczanie: Oczyszcza za pomocą substancji myjących o pH neutralnym dla skóry i pozostawia delikatny, świeży zapach.
  • Delikatny dla skóry: Idealny do codziennego stosowania i częstego mycia.

Nr art.: MUE-4534567
Zawartość: 400 ml
EAN: 9005356019752
Numer producenta: 4534567
Marki: Savoderm
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Sodium Lauroyl Glutamate, C12-13 Alkyl Lactate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Maris Sal, Panthenol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savoderm med Frische - żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder