Gillette Series Sensitive - pianka do golenia do skóry wrażliwej, 400 ml

Niezawodna ochrona przed podrażnieniami skóry podczas golenia

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(62,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Z aloesem i efektem chłodzenia
  • Ułatwia poślizg ostrzy

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Series Sensitive - pianka do golenia do skóry wrażliwej, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 118,99 zł
Opis

Series Sensitive - pianka do golenia do skóry wrażliwej marki Gillette pomaga chronić skórę przed podrażnieniami i zacięciami podczas golenia. Formuła zapewnia przyjemne uczucie chłodzenia i komfort po zastosowaniu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry wrażliwej: Pomaga chronić przed podrażnieniami, zacięciami, pieczeniem, szczypaniem, zaczerwienieniem i uczuciem napięcia skóry.
  • Z aloesem: Zapewnia chłodzące i odświeżające uczucie podczas golenia.
  • Delikatny poślizg: Ułatwia prowadzenie ostrzy i pomaga ograniczyć ciągnięcie oraz szarpanie.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia po użyciu subtelną, męską nutę zapachową.

Nr art.: MUE-30162906
Zawartość: 400 ml
EAN: 8006530162906
Numer producenta: 30162906
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Series Sensitive - pianka do golenia do skóry wrażliwej