Gillette Series - chłodzący żel do golenia z eukaliptusem, 200 ml

Komfortowe golenie z chłodzącą i ochronną pianą

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(84,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Z eukaliptusem i świeżym zapachem
  • Pomaga chronić przed podrażnieniami podczas golenia

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Series - chłodzący żel do golenia z eukaliptusem, 200 ml 16,99 zł (84,95 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 110,99 zł
Opis

Series - chłodzący żel do golenia z eukaliptusem marki Gillette został opracowany dla mężczyzn o wrażliwej skórze i pomaga chronić ją przed podrażnieniami podczas golenia. Gęsta piana przyjemnie chłodzi skórę i wspiera komfortowe prowadzenie ostrza.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Ochronna piana: Pomaga ograniczyć podrażnienia, zacięcia, pieczenie, szczypanie, zaczerwienienie i uczucie napięcia skóry.
  • Efekt chłodzenia: Formuła z eukaliptusem zapewnia chłodzące uczucie podczas golenia.
  • Warstwa ułatwiająca poślizg: Technologia nawilżająca z polimerami pomaga ograniczyć ciągnięcie i szarpanie.
  • Świeży zapach: Pozostawia czysty, świeży i chłodny aromat.

Nr art.: MUE-40765173
Zawartość: 200 ml
EAN: 8006540765173
Numer producenta: 40765173
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Series - chłodzący żel do golenia z eukaliptusem