Gillette Sensor3 Sensitive - maszynki jednorazowe do golenia, 8 szt.

Dokładne golenie i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

32,99 zł

(4,12 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • 3 ostrza i pasek nawilżający Lubra
  • Ruchoma głowica i aloes

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Sensor3 Sensitive - maszynki jednorazowe do golenia, 8 szt. 32,99 zł (4,12 zł / szt.)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 126,99 zł
Opis

Sensor3 Sensitive - maszynka jednorazowa do golenia marki Gillette została opracowana z myślą o dokładnym i delikatnym goleniu skóry wrażliwej. Połączenie ostrzy, ruchomej głowicy i paska poślizgowego wspiera komfortowe prowadzenie maszynki po skórze.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry wrażliwej: Konstrukcja została dostosowana do potrzeb wrażliwej skóry.
  • 3 ruchome ostrza: Sprężyście osadzone ostrza dopasowują się do konturów twarzy.
  • Pasek Lubra z technologią Comfortgel: Zawiera aloes i ułatwia poślizg ostrzy po skórze.
  • Ruchoma głowica: Podąża za konturami twarzy i ułatwia golenie trudno dostępnych miejsc.
  • Antypoślizgowy uchwyt z elastomeru: Zapewnia dobrą kontrolę i pewny chwyt podczas golenia.

Nr art.: MUE-18612222
Zawartość: 8 szt.
EAN: 7702018612222
Numer producenta: 18612222
Marki: Gillette
Składniki (INCI)

Peg-180m, Peg-7m, Peg-100, Silicia, Methyl Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bht

Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Sensor3 Sensitive - maszynki jednorazowe do golenia