Gillette Satin Care Dry Skin Shea Butter Silk - żel do golenia, 200 ml

Delikatne usuwanie owłosienia i ochrona przed utratą wilgoci

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(64,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Z masłem shea
  • Bogata, kremowa piana

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Satin Care Dry Skin Shea Butter Silk - żel do golenia, 200 ml 12,99 zł (64,95 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 106,99 zł
Opis

Satin Care Dry Skin Shea Butter Silk - żel do golenia marki Gillette został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach suchej skóry i wspiera delikatne usuwanie owłosienia. W kontakcie z wilgotną skórą tworzy bogatą, kremową pianę, zapewniając komfort podczas golenia.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry suchej: Pomaga chronić skórę przed utratą wilgoci podczas golenia.
  • Warstwa ułatwiająca poślizg: Pomaga ograniczyć ryzyko podrażnień i drobnych zacięć.
  • Pielęgnująca formuła: Wzbogacona masłem shea, które pomaga pozostawić skórę jedwabiście gładką.

Nr art.: MUE-40768914
Zawartość: 200 ml
EAN: 8006540768914
Numer producenta: 40768914
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutan, Sorbit, Parfum, Hydroxyethyl Cellulose, Peg-45m, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Silicia, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42090

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Satin Care Dry Skin Shea Butter Silk - żel do golenia