Gillette Satin Care Aloe Vera Mini - żel do golenia, 75 ml

Delikatne usuwanie owłosienia i gładka skóra

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(119,87 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Z aloesem i bogatą pianą
  • Pomaga chronić przed podrażnieniami podczas golenia

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Satin Care Aloe Vera Mini - żel do golenia, 75 ml 8,99 zł (119,87 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 102,99 zł
Opis

Satin Care Aloe Vera Mini - żel do golenia marki Gillette został opracowany specjalnie do skóry wrażliwej i wspiera delikatne usuwanie owłosienia. W kontakcie z wilgotną skórą zmienia się w bogatą pianę, zapewniając przyjemne uczucie po goleniu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry wrażliwej: Formuła dostosowana do potrzeb wrażliwej skóry.
  • Ochronna piana: W kontakcie z wilgotną skórą tworzy bogatą pianę z aloesem.
  • Delikatny poślizg: Tworzy warstwę ochronną pomiędzy ostrzem a skórą i łatwo się rozprowadza.
  • Ochrona przed podrażnieniami: Składniki ułatwiające poślizg wspierają komfortowe golenie i pomagają chronić skórę przed podrażnieniami.

Nr art.: MUE-40768853
Zawartość: 75 ml
EAN: 8006540768853
Numer producenta: 40768853
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Składniki (INCI)

Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutan, Sorbit, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Peg-45m, Linalool, Benzyl Salicylate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Silicia, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42090

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Satin Care Aloe Vera Mini - żel do golenia