Gillette ProGlide FlexBall - maszynka do golenia, 10 szt.

Dokładne golenie i optymalny komfort przy każdym użyciu

Nowość w sklepie!

230,00 zł

(23,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do precyzyjnego golenia twarzy
  • FlexBall dopasowuje się do konturów
  • 5 ostrzy i precyzyjny trymer

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette ProGlide FlexBall - maszynka do golenia, 10 szt. 230,00 zł (23,00 zł / szt.)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 324,00 zł
Opis

ProGlide FlexBall - maszynka do golenia marki Gillette została opracowana do dokładnego i komfortowego golenia twarzy.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Technologia FlexBall: Dopasowuje się do konturów twarzy, wspierając precyzyjne golenie.
  • 5 ostrzy: Blisko osadzone ostrza delikatnie przesuwają się po skórze przy niewielkim nacisku.
  • Precyzyjny trymer: Umieszczony z tyłu wkładu ułatwia golenie trudno dostępnych miejsc oraz modelowanie konturów brody i bokobrodów.
  • Pasek Lubra: Poszerzony pasek z cząsteczkami poślizgowymi ułatwia prowadzenie maszynki po skórze.
  • Ergonomiczny uchwyt: Dobrze leży w dłoni i zapewnia wygodną oraz pewną kontrolę.

Nr art.: MUE-16579315
Zawartość: 10 szt.
EAN: 8700216579315
Numer producenta: 16579315
Marki: Gillette
Składniki (INCI)

Peg-115m, Peg-7m, Peg-100, Silicia, Diethylene Glycol Bis-(T-Butyl O-Cresolpropanoate), Tris(2,4-Di-Tert-Butylphenyl)Phosphit, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Bht, 2.4-Di-Tert-Butylphenol

Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette ProGlide FlexBall - maszynka do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder