Gillette Pro - żel do golenia, 200 ml

Komfortowe golenie i ochrona przed podrażnieniami skóry

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(129,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn i do skóry wrażliwej
  • Formuła poślizgowa pomaga chronić przed podrażnieniami
  • Nawilża zarost

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Pro - żel do golenia, 200 ml 25,99 zł (129,95 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 119,99 zł
Opis

Pro - żel do golenia marki Gillette został opracowany specjalnie dla mężczyzn i wspiera dokładne golenie. Żel szybko zmienia się w bogatą pianę, która pomaga oczyścić i przyjemnie schłodzić skórę podczas golenia.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Formuła ułatwiająca poślizg: Pomaga chronić wrażliwą skórę przed podrażnieniami podczas golenia.
  • Nawilżenie: Pomaga nawilżać zarost.
  • Szybko tworząca się piana: Żel błyskawicznie zmienia się w bogatą pianę do golenia.
  • Przyjemne uczucie na skórze: Pomaga oczyścić i schłodzić skórę podczas stosowania.

Nr art.: MUE-18603909
Zawartość: 200 ml
EAN: 7702018603909
Numer producenta: 18603909
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Pro - żel do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder