VANDINI Nutri - balsam do ciała, kwiat piwonii i olej arganowy, 200 ml

Bogata pielęgnacja ciała dla gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(114,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry ze skłonnością do przesuszania
  • Z olejem arganowym i kwiatem piwonii
  • Wegańska formuła bez parabenów i alkoholu

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

VANDINI Nutri - balsam do ciała, kwiat piwonii i olej arganowy, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Nutri - balsam do ciała, kwiat piwonii i olej arganowy marki VANDINI to bogaty balsam do skóry ze skłonnością do przesuszania. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania bez pozostawiania tłustej warstwy i sprawia, że skóra staje się wyraźnie gładka i miękka.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry suchej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry ze skłonnością do przesuszania.
  • Kompleks pielęgnacyjny: Formuła z olejem arganowym, ekstraktem z kwiatu piwonii, wodą różaną oraz kompleksem Nutri z masłem shea i alantoiną.
  • Przyjemne uczucie na skórze: Szybko się wchłania bez pozostawiania tłustej warstwy i zapewnia wyraźnie gładszą skórę.
  • Kwiatowy zapach: Pozostawia na skórze delikatny kwiatowy aromat.
  • Bez zbędnych dodatków: Wegańska formuła bez parabenów, alkoholu, olejów mineralnych i PEG.

Nr art.: MUE-44342280
Zawartość: 200 ml
EAN: 4003583221677
Numer producenta: 44342280
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra sucha
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Nutri - balsam do ciała, kwiat piwonii i olej arganowy