Gillette Fusion5 - maszynka do golenia, 11 szt.

Dokładne i komfortowe golenie dla precyzyjnych konturów

Nowość w sklepie!

242,00 zł

(22,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 11 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej pielęgnacji brody
  • 5 ostrzy i pasek poślizgowy
  • Precyzyjny trymer do konturów

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Fusion5 - maszynka do golenia, 11 szt. 242,00 zł (22,00 zł / szt.)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 336,00 zł
Opis

Fusion5 - maszynka do golenia marki Gillette to systemowa maszynka do codziennej pielęgnacji zarostu, która zapewnia dokładne i komfortowe golenie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • 5 ostrzy: Blisko osadzone ostrza pomagają równomiernie rozłożyć nacisk na skórę.
  • Pasek poślizgowy: Umieszczony nad ostrzami ułatwia płynne przesuwanie maszynki po skórze.
  • Precyzyjny trymer: Znajduje się z tyłu głowicy i ułatwia golenie trudno dostępnych miejsc oraz precyzyjne modelowanie konturów pod nosem i przy bokobrodach.
  • Osłona Microfin: Pomaga delikatnie wygładzić skórę przed kontaktem z ostrzami, wspierając równomierne golenie.
  • Wysoka kompatybilność: Rączka jest kompatybilna z wkładami ProGlide, ProShield i Fusion5.

Nr art.: MUE-16577151
Zawartość: 11 szt.
EAN: 8700216577151
Numer producenta: 16577151
Marki: Gillette
Składniki (INCI)

Peg-115m, Peg-7m, Peg-100, Silicia, Tocopherylacetat, Tris(Di-T-Butyl) Phosphite, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Bht

Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Fusion5 - maszynka do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder