GARNIER Vitamin C - Rozświetlająca emulsja oczyszczająca, 250 ml

Delikatne oczyszczanie twarzy dla czystej i świeżej skóry

Nowość w sklepie!

38,99 zł

(155,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry poszarzałej i o nierównym kolorycie
  • Z pochodną witaminy C i gliceryną
  • Wegańska formuła o pH neutralnym dla skóry

Kupowane często z GARNIER Skin Naturals Czysta skóra Tonik do twarzy przeciw wypryskom, 200 ml

GARNIER Vitamin C - Rozświetlająca emulsja oczyszczająca, 250 ml 38,99 zł (155,96 zł / l)
GARNIER Skin Naturals Czysta skóra Tonik do twarzy przeciw wypryskom, 200 ml 27,99 zł (139,95 zł / l)
Cena całkowita: 66,98 zł
Opis

Vitamin C - Rozświetlająca emulsja oczyszczająca od GARNIER to delikatny produkt do mycia twarzy opracowany specjalnie z myślą o poszarzałej skórze i nierównym kolorycie. Kremowa formuła skutecznie usuwa makijaż, zanieczyszczenia i niedoskonałości, pozostawiając skórę czystą i świeżą.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry o nierównym kolorycie: Opracowana specjalnie z myślą o potrzebach poszarzałej skóry.
  • Dokładne oczyszczanie: Delikatnie usuwa z twarzy brud, makijaż i zanieczyszczenia bez przesuszania.
  • Pielęgnujące trio: Łagodna formuła z pochodną witaminy C i gliceryną wspiera barierę nawilżającą skóry.
  • Wegańska formuła: W 98% biodegradowalna i o pH neutralnym dla skóry.
  • Praktyczna aplikacja: Pompka umożliwia łatwe i higieniczne dozowanie.

Nr art.: MUE-C7060400
Zawartość: 250 ml
EAN: 3600542605625
Numer producenta: C7060400
Marki: GARNIER
Zastosowanie: Nałóż na wilgotną skórę twarzy i delikatnie rozprowadź. Następnie dokładnie spłucz wodą.
Informacje prawne
Producent: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Francja, fragen@loreal-group.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GARNIER Vitamin C - Rozświetlająca emulsja oczyszczająca