GARNIER Fructis Keratin Sleek Sleek & Stay - Serum aktywowane ciepłem, 50 ml

Gładkie włosy i lśniące wykończenie podczas stylizacji na gorąco

34,53 zł 38,99 zł -11%

(690,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i skłonnych do puszenia
  • Formuła aktywowana ciepłem
  • Wodoodporna ochrona przed wysoką temperaturą

Kupowane często z GARNIER FRUCTIS Multi-Use Miraculous Oil do włosów suchych, 150 ml

GARNIER Fructis Keratin Sleek Sleek & Stay - Serum aktywowane ciepłem, 50 ml 34,53 zł (690,60 zł / l)
GARNIER FRUCTIS Multi-Use Miraculous Oil do włosów suchych, 150 ml 32,92 zł (219,47 zł / l)
Cena całkowita: 67,45 zł
Opis

Fructis Keratin Sleek Sleek & Stay - Serum aktywowane ciepłem od GARNIER to serum bez spłukiwania do włosów suchych i skłonnych do puszenia. Zapewnia wodoodporną ochronę przed wysoką temperaturą i pozostawia włosy gładkie oraz lśniące.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Formuła aktywowana ciepłem: Aktywuje się pod wpływem ciepła suszarki lub prostownicy i tworzy ochronną warstwę wokół włókna włosa.
  • Gładkie wykończenie: Nadaje włosom gładki, miękki wygląd i subtelny połysk.
  • Długotrwała ochrona: Zapewnia wodoodporną ochronę przed wysoką temperaturą, której efekt utrzymuje się nawet do pięciu myć.
  • Z Alpha-Silane: Zawiera Alpha-Silane do ukierunkowanej pielęgnacji suchych i skłonnych do puszenia włosów.

Sposób użycia: Stosować na włosy przed stylizacją z użyciem wysokiej temperatury.


Nr art.: MUE-C7152600
Zawartość: 50 ml
EAN: 3600542638852
Numer producenta: C7152600
Marki: GARNIER
Zastosowanie: Spryskaj suche lub osuszone ręcznikiem włosy przed suszeniem lub przed użyciem urządzeń do stylizacji na ciepło. Nie spłukuj.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Francja, fragen@loreal-group.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GARNIER Fructis Keratin Sleek Sleek & Stay - Serum aktywowane ciepłem

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder