Fewa Płyn do prania czarnych tkanin Black, 4 l

Delikatne czyszczenie i pielęgnacja ciemnych ubrań

Nowość w sklepie!

117,00 zł

(29,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4 l

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich ciemnych tkanin
  • Technologia Triple Renew
  • Odświeża wyblakłe kolory i czyści

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Płyn do prania czarnych tkanin Black, 4 l 117,00 zł (29,25 zł / l)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 131,99 zł
Opis

Płyn do prania czarnych tkanin Black marki Fewa delikatnie czyści wszystkie ciemne tekstylia i usuwa nieprzyjemne zapachy. Specjalna formuła odświeża wyblakłe kolory oraz usuwa zmechacenia i kłaczki z włókien.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Technologia Triple Renew: Zgłoszona do opatentowania formuła do pielęgnacji ciemnych ubrań.
  • Pielęgnacja kolorów i włókien: Odświeża wyblakłe ciemne kolory oraz usuwa zmechacenia i kłaczki.
  • Delikatne czyszczenie: Łagodnie czyści ciemne tkaniny i usuwa nieprzyjemne zapachy.
  • Biodegradowalność: Formuła składa się w ponad 95% z biodegradowalnych składników organicznych zgodnie z metodami OECD 301/302.

Nr art.: MUE-3044008
Zawartość: 4 l
EAN: 9000101811940
Numer producenta: 3044008
Marki: Fewa
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Informacje prawne
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fewa Płyn do prania czarnych tkanin Black

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder