Fa Men Spicy Bergamot - dezodorant w sprayu, 150 ml

Niezawodna ochrona świeżości i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(86,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn
  • Z zapachem bergamotki
  • Ochrona do 48 godzin

Kupowane często z Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml

Fa Men Spicy Bergamot - dezodorant w sprayu, 150 ml 12,99 zł (86,60 zł / l)
Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml 8,99 zł (35,96 zł / l)
Cena całkowita: 21,98 zł
Opis

Men Spicy Bergamot - dezodorant w sprayu marki Fa jest przeznaczony dla mężczyzn i zapewnia niezawodną ochronę oraz uczucie świeżości na co dzień.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dla mężczyzn: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach mężczyzn.
  • Korzenny zapach: Pozostawia przyjemny aromat bergamotki.
  • Długotrwała ochrona: Zapewnia ochronę do 48 godzin.

Nr art.: MUE-2940631
Zawartość: 150 ml
EAN: 9000101729238
Numer producenta: 2940631
Marki: Fa
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Men Spicy Bergamot - dezodorant w sprayu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder