Fa Men Speedster - żel pod prysznic, 400 ml

Pobudzające oczyszczanie 3 w 1 i uczucie świeżości na cały dzień

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(44,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciała, włosów i twarzy
  • Z odświeżającym zapachem trawy cytrynowej
  • Pobudzające uczucie podczas kąpieli

Kupowane często z Fa Dezodorant w sprayu Divine Moments, 150 ml

Fa Men Speedster - żel pod prysznic, 400 ml 17,99 zł (44,98 zł / l)
Fa Dezodorant w sprayu Divine Moments, 150 ml 10,99 zł (73,27 zł / l)
Cena całkowita: 28,98 zł
Opis

Men Speedster - żel pod prysznic marki Fa zapewnia praktyczne oczyszczanie 3 w 1 ciała, włosów i twarzy. Delikatnie oczyszcza, łatwo się rozprowadza i pozostawia uczucie czystości oraz zadbanej skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiedni do codziennej pielęgnacji ciała, włosów i twarzy.
  • Odświeżający zapach: Pozostawia przyjemną nutę trawy cytrynowej.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza skórę i włosy, zapewniając pobudzające uczucie podczas kąpieli.
  • Łatwa aplikacja: Konsystencja łatwo się rozprowadza i spłukuje.

Nr art.: MUE-2872943
Zawartość: 400 ml
EAN: 9000101710762
Numer producenta: 2872943
Marki: Fa
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Men Speedster - żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder