Fa Fresh+Dry Active Pearls - dezodorant roll-on, 50 ml

Przyjemne uczucie świeżości i ochrona bez śladów na ubraniach

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(179,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej pielęgnacji ciała
  • Zapach świeżych kwiatów róży
  • Bez alkoholu i wegańska formuła

Kupowane często z Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml

Fa Fresh+Dry Active Pearls - dezodorant roll-on, 50 ml 8,99 zł (179,80 zł / l)
Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml 8,99 zł (35,96 zł / l)
Cena całkowita: 17,98 zł
Opis

Fresh+Dry Active Pearls - dezodorant roll-on marki Fa to antyperspirant do codziennego stosowania, który zapewnia przyjemne uczucie świeżości.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Świeży zapach: Zachwyca aromatem świeżych kwiatów róży.
  • Bez plam: Nie pozostawia białych śladów na ubraniach.
  • Wegańska formuła: Bez alkoholu i składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Łatwa aplikacja: Praktyczny aplikator roll-on umożliwia łatwe i precyzyjne nakładanie.
  • Przyjemne uczucie na skórze: Pomaga zapewnić komfort podczas noszenia.

Nr art.: MUE-FROA3
Zawartość: 50 ml
EAN: 4015100863550
Numer producenta: FROA3
Marki: Fa
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Fresh+Dry Active Pearls - dezodorant roll-on

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder