Fa Cacao Cream & Oil - żel pod prysznic, 750 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(30,65 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Łagodna formuła z olejkami
  • Zapach masła kakaowego i kokosa
  • Wegańska formuła bez składników pochodzenia zwierzęcego

Kupowane często z Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml

Fa Cacao Cream & Oil - żel pod prysznic, 750 ml 22,99 zł (30,65 zł / l)
Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml 8,99 zł (35,96 zł / l)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

Cacao Cream & Oil - żel pod prysznic marki Fa delikatnie oczyszcza ciało i łagodnie pielęgnuje skórę.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Łagodna formuła: Formuła z olejkami delikatnie pielęgnuje skórę.
  • Przyjemny zapach: Pachnie masłem kakaowym, czarną porzeczką i kokosem.
  • Wegańska formuła: Bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Opakowanie z recyklingu: Korpus butelki jest wykonany w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki).

Nr art.: MUE-FS7C2
Zawartość: 750 ml
EAN: 5201143728980
Numer producenta: FS7C2
Marki: Fa
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glyceryl Laurate, Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Glycol Distearate, Laureth-4, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Dicaprylyl Ether, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Castor Oil, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, CI 47005, CI 16035 (Red 40)

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Cacao Cream & Oil - żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder