Duschdas Żel pod prysznic XXL - limonka i mięta, 450 ml

Pobudzające oczyszczanie ciała i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(37,76 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 450 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennego stosowania
  • Zapach limonki i mięty
  • Formuła o pH neutralnym dla skóry

Kupowane często z Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml

Duschdas Żel pod prysznic XXL - limonka i mięta, 450 ml 16,99 zł (37,76 zł / l)
Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Cena całkowita: 26,98 zł
Opis

Żel pod prysznic XXL - limonka i mięta marki Duschdas jest przeznaczony do codziennego oczyszczania ciała i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Świeży zapach: Pobudza kompozycją zapachową limonki i mięty.
  • pH neutralne dla skóry: Delikatna formuła została dopasowana do naturalnego pH skóry.
  • Bez mikroplastiku: Formuła nie zawiera mikroplastiku.
  • Biodegradowalna formuła: Jest biodegradowalna w 99% zgodnie z metodami OECD.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo rozprowadza się po ciele i bez problemu spłukuje.

Nr art.: MUE-U133139
Zawartość: 450 ml
EAN: 8720181331282
Numer producenta: U133139
Marki: Duschdas
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic XXL - limonka i mięta