Duschdas Żel pod prysznic - magnolia, 225 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla uczucia czystej skóry

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(44,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennego stosowania
  • Kwiatowy zapach magnolii
  • Bez mikroplastiku i pH neutralne dla skóry

Kupowane często z Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml

Duschdas Żel pod prysznic - magnolia, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Cena całkowita: 19,98 zł
Opis

Żel pod prysznic - magnolia marki Duschdas delikatnie oczyszcza ciało podczas codziennej pielęgnacji i pozostawia uczucie czystej skóry. Formuła wyróżnia się kwiatowym zapachem magnolii.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza ciało i nadaje się do codziennego stosowania.
  • Kwiatowy zapach: Zachwyca aromatem magnolii.
  • Formuła bez mikroplastiku: Ma pH neutralne dla skóry i zawiera składniki biodegradowalne w 99%.
  • Praktyczny design: Butelka ustawiana nakrętką w dół ułatwia nabieranie i dozowanie produktu.
  • Opakowanie: Butelka nadaje się do ponownego napełniania oraz w całości do recyklingu.

Nr art.: MUE-T133418
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181334030
Numer producenta: T133418
Marki: Duschdas
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic - magnolia