Duschdas Żel pod prysznic - granat, 225 ml

Owocowe doznania pod prysznicem podczas codziennej pielęgnacji

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(44,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennego stosowania
  • Owocowy zapach granatu
  • Delikatne oczyszczanie i uczucie zadbanej skóry

Kupowane często z Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml

Duschdas Żel pod prysznic - granat, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Cena całkowita: 19,98 zł
Opis

Żel pod prysznic - granat marki Duschdas delikatnie oczyszcza skórę i doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji ciała. Łatwo rozprowadza się na skórze i spłukuje, pozostawiając ją zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Owocowy zapach: Pozostawia przyjemny aromat granatu.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza ciało i pomaga zachować komfort skóry.
  • Codzienne stosowanie: Opracowany z myślą o codziennym użytkowaniu.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo się rozprowadza i bez trudu spłukuje.

Nr art.: MUE-T149006
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181490057
Numer producenta: T149006
Marki: Duschdas
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic - granat

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder