Duschdas Żel pod prysznic - czarny, 225 ml

Praktyczne oczyszczanie i pielęgnacja 3 w 1 na co dzień

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(44,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciała, twarzy i włosów
  • Pobudzający zapach drewna cedrowego
  • Formuła bez mikroplastiku

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

Duschdas Żel pod prysznic - czarny, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 39,98 zł
Opis

Żel pod prysznic - czarny marki Duschdas to praktyczny produkt 3 w 1 do ciała, twarzy i włosów, odpowiedni do codziennego stosowania. Łączy oczyszczanie i pielęgnację w jednym kroku, a intensywny zapach drewna cedrowego zapewnia przyjemne doznania podczas kąpieli.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Oczyszczanie 3 w 1: Łączy pielęgnację ciała, twarzy i włosów w jednym kroku.
  • Pobudzający zapach: Pozostawia podczas kąpieli intensywny aromat drewna cedrowego.
  • Formuła o pH neutralnym dla skóry: Nie zawiera mikroplastiku i jest biodegradowalna w 99%.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo się pieni i szybko spłukuje.
  • Przemyślane opakowanie: Butelka wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiety), ustawiana nakrętką w dół, nadaje się do ponownego napełniania oraz w całości do recyklingu.

Nr art.: MUE-T132543
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181325380
Numer producenta: T132543
Marki: Duschdas

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic - czarny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder