Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 - dla mężczyzn, 225 ml

Praktyczne oczyszczanie 3 w 1 i świeżość na każdy dzień

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(44,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciała, twarzy i włosów
  • Pobudzający, odświeżający ziołowy zapach
  • Formuła z 0% mikroplastiku

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 - dla mężczyzn, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 39,98 zł
Opis

Żel pod prysznic 3 w 1 - dla mężczyzn marki Duschdas zapewnia praktyczne oczyszczanie ciała, twarzy i włosów. Odświeżający, wytrawny ziołowy zapach pozostawia po kąpieli przyjemne uczucie świeżości.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wszechstronne zastosowanie: Praktyczne oczyszczanie 3 w 1 do ciała, twarzy i włosów.
  • pH neutralne dla skóry: Delikatna formuła nadaje się do codziennego stosowania.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo rozprowadza się na skórze i włosach oraz bez trudu spłukuje.
  • Praktyczne opakowanie: Butelka ustawiana nakrętką w dół ułatwia dozowanie produktu aż do ostatniej kropli i nadaje się do ponownego napełniania.
  • Przemyślana formuła: Zawiera 0% mikroplastiku i jest biodegradowalna w 99%.

Nr art.: MUE-T133460
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181334580
Numer producenta: T133460
Marki: Duschdas

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 - dla mężczyzn