Durance Świeca zapachowa - Serenity, 200 ml

Opatentowana kompozycja zapachowa na wyjątkowe chwile

Nowość w sklepie!

110,00 zł

(550,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Z woskiem roślinnym
  • Zapach kwiatu pomarańczy i lipy
  • Z olejkiem lawendowym i petitgrain

Kupowane często z Durance Bukiet zapachowy - kwiat bawełny, opakowanie uzupełniające, 250 ml

Durance Świeca zapachowa - Serenity, 200 ml 110,00 zł (550,00 zł / l)
Durance Bukiet zapachowy - kwiat bawełny, opakowanie uzupełniające, 250 ml 96,00 zł (384,00 zł / l)
Cena całkowita: 206,00 zł
Opis

Świeca zapachowa Serenity marki Durance wykonana jest z wosku i tworzy przyjemną atmosferę w domu.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Kwiatowe nuty zapachowe: Łączy aromaty kwiatu pomarańczy i kwiatu lipy.
  • Olejki eteryczne: Zawiera olejek eteryczny z lawendy i olejek eteryczny petitgrain.
  • Opatentowana kompozycja: Oferuje opatentowaną formułę zapachową.
  • Z wosku: Wykonana z wosku, który zapewnia równomierne spalanie.

Nr art.: MUE-184520
Zawartość: 200 ml
EAN: 3287571845200
Numer producenta: 184520
Marki: Durance
Ostrzeżenia: Nie zostawiaj zapalonych świec bez nadzoru!
Składniki (INCI)

Geranyl Acetate

Informacje prawne
Producent: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Francja, www.durance.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Durance Świeca zapachowa - Serenity