Durance L'Ome - żel pod prysznic i szampon do włosów, elegancki szafran, 200 ml

Łagodne oczyszczanie i pielęgnacja od stóp do głów

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(229,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Drzewno-korzenny zapach z nutami skóry
  • Łagodne oczyszczanie skóry i włosów

Kupowane często z Durance Les Eternelles - balsam do ciała, bawełna i piżmo, 250 ml

Durance L'Ome - żel pod prysznic i szampon do włosów, elegancki szafran, 200 ml 45,99 zł (229,95 zł / l)
Durance Les Eternelles - balsam do ciała, bawełna i piżmo, 250 ml 78,00 zł (312,00 zł / l)
Cena całkowita: 123,99 zł
Opis

L'Ome - żel pod prysznic i szampon do włosów, elegancki szafran marki Durance to produkt pielęgnacyjny 2w1 do skóry i włosów, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Formuła delikatnie oczyszcza od stóp do głów i pomaga zachować zadbany wygląd.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnacja 2w1: Łączy żel pod prysznic i szampon w jednym praktycznym produkcie.
  • Łagodne oczyszczanie: Delikatnie oczyszcza skórę, nie obciążając jej.
  • Zadbane włosy: Nadaje włosom miękkość i lśniące wykończenie.
  • Wyrazisty zapach: Oferuje drzewno-korzenną kompozycję z nutami skóry.
  • Codzienne stosowanie: Idealny do codziennego użytku przy każdym rodzaju skóry.

Nr art.: MUE-62123
Zawartość: 200 ml
EAN: 3287570621232
Numer producenta: 62123
Marki: Durance
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Rozprowadź produkt równomiernie na ciele i włosach. Następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Francja, www.durance.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Durance L'Ome - żel pod prysznic i szampon do włosów, elegancki szafran