Duchesse Płyn do higieny intymnej Fresh, 300 ml

Delikatne oczyszczanie zewnętrznych okolic intymnych

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(29,97 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Z ekstraktem z rumianku i kwasem mlekowym
  • Do codziennego stosowania

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

Duchesse Płyn do higieny intymnej Fresh, 300 ml 8,99 zł (29,97 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 81,99 zł
Opis

Płyn do higieny intymnej Fresh zapewnia delikatne i łagodne oczyszczanie zewnętrznych okolic intymnych. Został specjalnie dopasowany do pH wrażliwej skóry i można go z łatwością włączyć do codziennej pielęgnacji.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Delikatne oczyszczanie: Szczególnie łagodnie oczyszcza zewnętrzne okolice intymne.
  • Dopasowana formuła: Optymalnie odpowiada pH wrażliwej skóry.
  • Codzienne stosowanie: Nadaje się do codziennego użytku.
  • Wybrane składniki: Formuła z ekstraktem z rumianku i kwasem mlekowym.

Nr art.: MUE-5102
Zawartość: 300 ml
EAN: 4068829051005
Numer producenta: 5102
Marki: Duchesse
Informacje prawne
Producent: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Niemcy, chh-cosmetic.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Płyn do higieny intymnej Fresh

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder