Duchesse diskret Pants Super – majtki chłonne, rozmiar XL, 10 szt.

Niezawodna potrójna ochrona i wysoka chłonność na co dzień

Nowość w sklepie!

39,99 zł

(4,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Przy średnim stopniu nietrzymania moczu
  • Wzmocniony wkład chłonny o chłonności 7
  • Komfort jak przy zwykłej bieliźnie

Kupowane często z Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt.

Duchesse diskret Pants Super – majtki chłonne, rozmiar XL, 10 szt. 39,99 zł (4,00 zł / szt.)
Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt. 16,99 zł (1,70 zł / szt.)
Cena całkowita: 56,98 zł
Opis

Majtki chłonne diskret Pants Super w rozmiarze XL są przeznaczone dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu i zapewniają niezawodną ochronę na co dzień. Dają poczucie bezpieczeństwa i komfort podobny do zwykłej bielizny.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wzmocniona chłonność: Wyposażone we wzmocniony wkład chłonny o poziomie chłonności 7 z 8, zapewniający wysoką zdolność pochłaniania.
  • Niezawodna ochrona: Zapewniają potrójną ochronę na co dzień przy średnim stopniu nietrzymania moczu.
  • Wysoki komfort noszenia: Zapewniają komfort jak przy zwykłej bieliźnie i dyskretne dopasowanie pod ubraniem.
  • Dobre dopasowanie: Odpowiednie dla obwodu bioder od 130 do 180 cm.

Nr art.: MUE-95221466
Zawartość: 10 szt.
EAN: 4009408046654
Numer producenta: 95221466
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Curatex GmbH, Doktor-Hermann-Lindrath-Straße 23, 23812 , Wahlstedt, Niemcy, pelzgroup.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse diskret Pants Super – majtki chłonne, rozmiar XL