Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 100 ml

Niezwykle delikatne i wszechstronne mydło w płynie o cudownym zapachu

Nowość w sklepie!

34,99 zł

(349,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Potrójnie skoncentrowane
  • Do twarzy, ciała, włosów i nie tylko
  • Z wyselekcjonowanych olejków organicznych

Kupowane często z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 100 ml 34,99 zł (349,90 zł / l)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml 51,00 zł (127,50 zł / l)
Cena całkowita: 85,99 zł
Opis

Delikatne 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender zachwyca świeżym, kojącym zapachem lawendy. Potrójnie skoncentrowana formuła na bazie organicznych olejów roślinnych i olejków eterycznych łagodnie oczyszcza skórę i wspiera jej codzienną pielęgnację. Uniwersalne zastosowanie sprawia, że mydło świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży.

Sposób użycia: nanieść 2–3 krople mydła na dłoń, delikatnie spienić, rozprowadzić na skórze, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Nr art.: XDK-DRBE-OL03LA-EUR
Zawartość: 100 ml
EAN: 018787100011
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: lawenda
Właściwości produktu: Vegan
Certyfikaty: NaTrue, BDIH, Vegan
Ogólne informacje: Unikaj kontaktu z oczami - w razie dostania się produktu do oka, dokładnie wypłucz je wodą.
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[1], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[1], Glycerin[2], Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[1], Lavandula Oil/Extract, Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[3], Potassium Jojobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Beta Carophyllene, Camphor, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. aus kontrolliert biologischem Anbau, Fair-Trade zertifiziert und Regenerative Organic Certified®
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  3. aus kontrolliert biologischem Anbau und Regenerative Organic Certified®

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder