Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom, 3,80 l

Uniwersalny produkt o kwiatowym zapachu do mycia ciała i innych zastosowań w gospodarstwie domowym

Nowość w sklepie!

461,00 zł

(121,32 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3,80 l

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Potrójna koncentracja
  • Do twarzy, ciała, włosów i nie tylko
  • Cudowne kwiatowe aromaty

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom, 3,80 l 461,00 zł (121,32 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml 16,99 zł (67,96 zł / l)
Cena całkowita: 477,99 zł
Opis

18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom to jeden produkt, który możesz wykorzystać na wiele sposobów – w codziennej pielęgnacji, w domu i w podróży. Trzykrotnie skoncentrowana formuła na bazie zmydlonych olejów kokosowego, oliwkowego, z ziaren palmy olejowej, konopnego i jojoba jest wydajna i pozwala zastąpić kilka różnych produktów jedną butelką. Dzięki temu upraszcza codzienną rutynę, pomaga ograniczyć liczbę kosmetyków i środków czystości oraz pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w łazience i kosmetyczce.

Delikatny zapach kwiatów wiśni nadaje mydłu lekki, świeży charakter i sprawia, że codzienne używanie staje się jeszcze przyjemniejsze.

Sposób użycia: nanieść 2–3 krople mydła na wilgotne dłonie, spienić, rozprowadzić na skórze lub wykorzystać zgodnie z wybranym zastosowaniem, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Możliwości zastosowania:

  • do mycia ciała, dłoni i twarzy,
  • do czyszczenia pędzli kosmetycznych,
  • jako szampon dla zwierząt,
  • do mycia naczyń,
  • oraz do wielu innych codziennych zastosowań.
Nr art.: XDK-DRBE-OL1GCB-EUR
Zawartość: 3,80 l
EAN: 018787767658
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: kwiatowy
Właściwości produktu: Vegan
Certyfikaty: NaTrue, BDIH, Vegan
Ogólne informacje: Unikaj kontaktu z oczami - w razie dostania się produktu do oka, dokładnie wypłucz je wodą.
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[2], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[2], Glycerin, Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[2], Natural Fragrance (Parfum), Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[1], Potassium Jojobate[3], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzaldehyde, Benzyl Alcohol, Beta-Caryophyllene, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Linalool, Terpineol

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych i certyfikowanego sprawiedliwego handlu
  2. aus kontrolliert biologischem Anbau, Fair-Trade zertifiziert und Regenerative Organic Certified®
  3. z kontrolowanych upraw ekologicznych

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom