Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus, 140 g

Delikatne mydło w kostce z olejkiem eterycznym z eukaliptusa

Nowość w sklepie!

28,99 zł

(207,07 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 140 g

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • Delikatnie pieniące się
  • Z cennych organicznych olejów roślinnych

Kupowane często z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus, 140 g 28,99 zł (207,07 zł / kg)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml 51,00 zł (127,50 zł / l)
Cena całkowita: 79,99 zł
Opis

Świeży, wyrazisty zapach eukaliptusa wnosi do codziennej pielęgnacji przyjemne uczucie lekkości i odświeżenia. Jego rześki, lekko ziołowy aromat przywodzi na myśl relaksującą chwilę w saunie i pozwala na moment oderwać się od codziennego pośpiechu. Delikatna formuła oczyszcza skórę, pozostawiając ją świeżą i przyjemnie zadbaną.

Sposób użycia: zwilżyć mydło niewielką ilością wody, delikatnie spienić, rozprowadzić pianę na skórze, a następnie dokładnie spłukać.

Nr art.: XDK-DRBE-OBEU05-EUR
Zawartość: 140 g
EAN: 018787231203
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: eukaliptus
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Plastik
Certyfikaty: NaTrue, BDIH, Vegan
Ogólne informacje: Unikaj kontaktu z oczami - w razie dostania się produktu do oka, dokładnie wypłucz je wodą.
Składniki (INCI)

Sodium Cocoate[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Eucalyptus Globulus Oil[2], Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Wax[2], Maris Sal, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Alpha-Terpinene, Limonene, Pinene, Terpineol

  1. aus kontrolliert biologischem Anbau, Fair-Trade zertifiziert und Regenerative Organic Certified®
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  3. aus kontrolliert biologischem Anbau und Regenerative Organic Certified®
Informacje prawne
Upoważniony przedstawiciel jako osoba odpowiedzialna w UE: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Niemcy, contact@drbronner.eu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder