Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 240 ml

Mydło wielofunkcyjne - ożywia umysł i odświeża skórę

Nowość w sklepie!

55,00 zł

(229,17 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 240 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Z cennych olejków organicznych
  • Delikatnie pieniące się i oczyszczające
  • Do twarzy, ciała, włosów i nie tylko

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus, 240 ml 55,00 zł (229,17 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml 16,99 zł (67,96 zł / l)
Cena całkowita: 71,99 zł
Opis

Orzeźwiające 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus to dobry wybór na energetyczny początek dnia. Świeży, cytrusowy zapach pobudza zmysły i daje przyjemne uczucie odświeżenia podczas mycia. Formuła na bazie organicznych olejów roślinnych delikatnie oczyszcza skórę i wspiera jej pielęgnację.

Sposób użycia: nanieść 2–3 krople mydła na dłoń, delikatnie spienić, rozprowadzić na skórze, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Nr art.: XDK-DRBE-OL08CT-EUR
Zawartość: 240 ml
EAN: 018787242056
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: aromatyczny, owocowy, cytrusowy
Właściwości produktu: Vegan
Certyfikaty: NaTrue, BDIH, Vegan
Ogólne informacje: Unikaj kontaktu z oczami - w razie dostania się produktu do oka, dokładnie wypłucz je wodą.
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[2], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[2], Glycerin[3], Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[2], Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil[3], Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[1], Potassium Jojobate[3], Citrus Limon Peel (Lemon) Oil[3], Citrus Aurantifolia Oil[3], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Citral, Pinene

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych i certyfikowanego sprawiedliwego handlu
  2. aus kontrolliert biologischem Anbau, Fair-Trade zertifiziert und Regenerative Organic Certified®
  3. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Citrus

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder